Lista aktualności Lista aktualności

Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Województwa Zachodniopomorskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej

Po raz trzeci w dniu 20 października 2018 r, na terenie strzelnicy Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Myśliborzu odbyły się Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Województwa Zachodniopomorskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej w konkurencjach karabin i pistolet -30 strzałów.

Przedsięwzięcie to realizowane było w ramach zadania publicznego UMiG Myślibórz pn.: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Myślibórz w 2018 roku.

 Organizatorem  imprezy  był Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Myśliborzu, Zachodniopomorska Organizacja Wojewódzka LOK  oraz Dyrekcja Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Myśliborzu przy wsparciu Nadleśnictwa Myślibórz.

Zawody były podsumowaniem  wielomiesięcznych treningów i zawodów gminnych, powiatowych i rejonowych młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich z terenu województwa i oceniane były w systemie  drużynowym i indywidualnym  osobno  w każdej kategorii wiekowej.

Na zwycięzców czekały dyplomy, puchary i medale ufundowane przez organizatorów oraz upominki ufundowane przez sponsorów.